Mamičky! Pre vaše deti len to najlepšie z našej ponuky.

Chcete, aby boli vaše deti zdravé, silné a odolné? Doprajte im kvalitné potraviny. Radi vám v tom pomôžeme. Dlhodobo spolupracujeme s množstvom fariem, malých rodinných výrobní, či sadov po celom Slovensku.

S našimi dodávateľmi sa poznáme osobne, navštevujeme ich výrobu, vieme, čo do produktov dávajú, a preto im dôverujeme. Môžete sa tak spoľahnúť na jedinečné chute a vône našich mliečnych špecialít, zaručenú kvalitu a zdravé zloženie bez zbytočnej chémie.

 

Poctivé a zdravé jogurty a mliečne výrobky z družstva Gader

Môžete si u nás vychutnať lahodné poctivé jogurty, čerstvé mlieko, či jedinečný tvaroh z PD Gader. Tieto tradičné mliečne výrobky pochádzajú z prvotriednych surovín a sú vyrábané na základe overených receptúr. Sú ideálne pre vaše deti a všetkých, ktorí sa radi stravujú zdravo. 

 

Zdravé ovčie a kozie jogurty zo Štálika vám dodajú silu

Ovčie a kozie jogurty zo Štálika sú bohaté na vitamíny a priaznivo vplývajú na fyzickú kondíciu človeka. Sú vyrábané zo 100%-ného ovčieho alebo kozieho mlieka. V ochutených formách sa používajú džemy z ekologického poľnohospodárstva, ktoré neobsahujú lepok a preto sú vhodné aj pre celiatikov.

 

Jedinečné syry z BIO produkcie Farmy Východná

V mliečnych výrobkoch Farmy Východná sa zhmotňujú staré liptovské tradície, čerstvý tatranský vzduch a pastviny plné liečivých bylín. Svojou vôňou, farbou a konzistenciou sú syry a ručne ťahané syrové nite z Farmy Východná ozajstnou delikatesou a kulinárskym pôžitkom. Všetky ich výrobky sú v BIO kvalite.

 

Maslo ako od babičky z Agrofarmy

Vašu pozornosť upúta nepochybne aj čerstvé gazdovské maslo z Agrofarmy Červený Kameň. Je výraznej farby aj chuti, presne na také boli zvyknuté naše babičky. V supermarketoch by ste takéto maslo hľadali ťažko.

 

Zdravý medík od včelárov Grgulovcov

Tradičný slovenský med, množstvo druhov a príchutí, krásne balenia aj macko pre deti, či klasická medovina - to všetko nájdete medzi výrobkami CERA MEL rodiny Grgulovcov. Okrem ekologickej produkcie medu ponúkajú Grgulovci aj krásne balenia, ich výrobky tak nielen chutia, ale sú aj vhodným darčekom.

 

Sliepočky z Rovinky znášajú krásne a zdravé vajíčka

Čerstvé a vysoko kvalitné slepačie vajíčka ponúka slovenská bio Farma Rovinka pri Bratislave. Jej produkty sú výsledkom ekologického poľnohospodárstva. Sliepočky sa môžu voľne pohybovať na trávnatej ploche, majú stály prísun chutnej potravy a čerstvej vody.

 

Domáce zdravé džemy z ovocia z vlastných sadov od známych pekárov zo Šenkvíc

Zárukou kvality lahodných džemov z Framipeku je to, že používajú ovocie, ktoré si sami dopestujú vo vlastných sadoch. Sú preto nielen mimoriadne lahodné, jemné, ale hlavne zdravé, bez chemických prísad. Ideálne pre deti aj všetkých milovníkov kvalitných džemov a gazdinky, ktoré radi doma pečú.

 

Zdravie v pohári – jedinečné šťavy z Južných sadov.

Prinášame vám jedinečné 100% jablčné šťavy, v ktorých krásne cítiť silu slnka južného Slovenska. Pri výrobe sa nepridáva cukor, sladidlá, žiadne chemické prísady ani farbivá. Šťava je pasterizovaná, bez pridania konzervantov. Tieto šťavy vám poskytujú nielen chutný a zdravý nápoj pre vaše deti, ale praktické balenie s čapovacím ventilom je pre deti veľkou atrakciou. Mamičky, nemusíte sa báť 3 litrového balenia, naša šťava vám vydrží až 5 dní po otvorení. A uvidíte, že vaše malé ratolesti si po čapovaní šťavy z Južných sadov na nezdravé presladené nápoje už ani nespomenú.

 

Cukríky od včeličky Beelol pre malých aj veľkých maškrtníkov

Cukríky a lízanky Beelol  z Trnavy sú výhradne z prírodných surovín – bez konzervačných látok, umelých aróm, farbív, či umelých vitamínov. Lízanky z trstinového cukru a prírodné medové cukríky určite potešia všetky deti aj starších. Šetrná receptúra ponecháva v cukrovinkách pôvodnú chuť, farbu aj vôňu použitých prímesí - sušených byliniek, plodov a korenín.

Súvisiace výrobky

Cena: 2,34€
Cena: 4,44€
Cena: 0,49€
Cena: 1,89€
Cena: 4,69€
Cena: 1,09€
Cena: 2,69€
Cena: 2,34€
Cena: 0,47€
Cena: 1,89€
Cena: 6,60€
Cena: 3,00€
Cena: 2,58€