To najlepšie zo slovenských mliečnych fariem priamo k vám

S našimi farmármi sa poznáme osobne, navštevujeme ich výrobu, vieme, čo do produktov dávajú. Môžete sa tak spoľahnúť na jedinečné chute a vône našich mliečnych špecialít, zaručenú kvalitu a zdravé zloženie bez zbytočnej chémie.

 

Poctivé a zdravé jogurty a mliečne výrobky z družstva Gader

Môžete si u nás vychutnať lahodné poctivé jogurty, čerstvé mlieko, či jedinečný tvaroh z PD Gader. Tieto tradičné mliečne výrobky pochádzajú z prvotriednych surovín a sú vyrábané na základe overených receptúr. Sú ideálne pre vaše deti a všetkých, ktorí sa radi stravujú zdravo. Viac o družstve Gader a jeho produktoch sa dočítate TU.

 

Lahodné 100% ovčie špeciality zo salaša v Nemšovej

Zaručene 100% bačovskú bryndzu, ručne ťahané nite a údený ovčí syr, všetko zo 100% ovčieho mlieka vám prinášame zo salaša družstva v Nemšovej. Poctivá ručná práca, tradičné receptúry a kvalita bez kompromisov, na to všetko môžu byť v Nemšovej hrdí. Prezentáciu výrobkov a viac informácií o PD Vlára Nemšová nájdete TU.

 

Jedinečné BIO syry z farmy Východná

V mliečnych výrobkoch Farmy Východná sa zhmotňujú staré liptovské tradície, čerstvý tatranský vzduch a pastviny plné liečivých bylín. Svojou vôňou, farbou a konzistenciou sú syry a ručne ťahané syrové nite z Farmy Východná ozajstnou delikatesou a kulinárskym pôžitkom. Všetky ich výrobky sú v BIO kvalite. Ekologickú produkciu Farmy Východná prezentujeme TU.

 

Zdravé ovčie a kozie jogurty zo Štálika vás postavia na nohy

Ovčie a kozie jogurty zo Štálika sú bohaté na vitamíny a priaznivo vplývajú na fyzickú kondíciu človeka. Sú vyrábané zo 100%-ného ovčieho alebo kozieho mlieka pochádzajúceho z miestnych fariem na Liptove a jogurtovej kultúry. V ochutených formách sa používajú džemy z ekologického poľnohospodárstva, ktoré neobsahujú lepok a preto sú vhodné aj pre celiatikov. O jogurtoch zo Štálika sa viac dočítate TU.

 

Maslo ako od babičky a slovenský parmezán z Agrofarmy

Vašu pozornosť upúta okrem špičkových kvalitných slovenských syrov nepochybne čerstvé gazdovské maslo z Agrofarmy Červený Kameň. Je výraznej farby aj chuti, presne na také boli zvyknuté naše babičky. Spoznajte tak s nami pravú chuť masla vyrábaného tradičným spôsobom. V supermarketoch by ste takéto maslo hľadali ťažko. Unikátom z produkcie Agrofarmy je tiež syr Vršatec - slovenský parmezán. O tradičných mliečnych špecialitách z Agrofarmy sa viac dozviete TU.

Súvisiace výrobky

Cena: 1,89€
Cena: 4,35€
Cena: 3,39€
Cena: 1,89€
Cena: 2,98€
Cena: 4,69€
Cena: 4,41€
Cena: 3,00€
Cena: 0,47€