Sladký ako med

Tradičný slovenský med, množstvo druhovpríchutí, krásne balenia aj macko pre deti, či klasická medovina - to všetko nájdete medzi výrobkami CERA MEL rodiny Grgulovcov. Manželia Zdenka a Dušan žijú už takmer 10 rokov v dedinke Choč pri Zlatých Moravciach spolu so včelami zo 75 úľov.

Títo známi slovenskí včelári si potrpia na vysokú kvalitu. Pri výrobe medu používajú moderné medomety. Do nich poukladajú plásty, roztočia a vďaka odstredivej sile stečie do nádoby zlatistý mok. Po vytočení odnesú medomet včelám, ktoré sa o zbytky postarajú.

Na záver sa medomet dezinfikuje. Ak sa včely živia len medom, tak ide o rýdze bio včelárstvo. Prikrmujú sa však aj cukrovým sirupom.

Všetky produkty z CERA MELu sa vyrábajú na prírodnej báze, zo 100 % čistých včelích produktov. Okrem ekologickej produkcie medu ponúkajú Grgulovci aj krásne balenia, ich výrobky tak nielen chutia, ale sú aj vhodným darčekom.

Do sladkého a lahodného medu od Grgulovcov je vložený kus slovenského umu a srdca. Tradícia a príroda – to sú základné hodnoty, na ktorých stavia rodinné včelárstvo rodiny Grgulovcov.

Súvisiace výrobky

Cena: 3,42€
Cena: 5,22€
Cena: 1,73€
Cena: 5,85€
Cena: 6,60€
Cena: 3,42€
Cena: 3,42€
Cena: 8,19€
Cena: 5,85€
Cena: 3,78€
Cena: 2,34€