Spájame chute Slovenska

Pri nákupe z pohodlia domova alebo v našej predajni Domáce Potraviny vám prinášame to najlepšie, čo ponúkajú naši slovenskí farmári a malí regionálni producenti. Jednoducho ponúkame celé Slovensko na vašom tanieri.

Našou filozofiou a záväzkom je dodávať kvalitné a zdravé slovenské potraviny, udržať generáciami overené tradície ich výroby, predstaviť vám špeciality z rôznych kútov Slovenska a pomôcť tak slovenským poľnohospodárom a výrobcom kvalitných potravín.

Dlhodobo spolupracujeme s množstvom fariem, malých rodinných výrobní, či sadov a vinohradov po celom Slovensku. Prinášame tak do Bratislavy kus ich poctivej práce, odhodlanie a vieru, že to naši zákazníci ocenia.

Chceme vám tiež prezentovať našich farmárov, ktorí sa po práci na poliach, pasienkoch a hospodárskych dvoroch snažia zo svojich surovín vyhotoviť skvelé potraviny, našich producentov domáci a regionálnych špecialít, ktorí do výrobkov vkladajú nielen celý svoj um ale aj srdce.

Predstavíme vám aj našich vinohradníkov, aby ste vedeli, kde sa rodí naše krásne vínko, alebo vám ukážeme, kde sa pestuje ovocie do našich zdravých džúsov alebo lahodných džemov.  

S našimi dodávateľmi sa poznáme osobne, navštevujeme ich výrobu, vieme, čo do produktov dávajú, a preto im dôverujeme. A predovšetkým spoločne chceme priniesť čo najviac ich výrobkov priamo k vám.