Špeciality s heslom – použijeme, len čo sami vypestujeme a vychováme

Naši farmári nielen vyrábajú poctivé kvalitné potraviny, ale vo svojich výrobkoch používajú to, čo sami zasadili a zasiali na svojich poliach, alebo čo vychovali na svojich pasienkoch, lúkach a dvoroch. Preto ich výrobkom dôverujeme.

 

Vlastný chov hydiny a mangalíc je zárukou kvality domácich paštét od Vepi Šaľa

Jedinečnou výrobou paštét a lahodných mäsových nátierok sa pýši rodinná firma VEPI zo šalianskeho regiónu. Farma VEPI obhospodaruje až  68 hektárov pôdy, a tak sa spolieha na vlastné sily, um a zručnosť.  Kompletnú mäsovýrobu si zabezpečuje farma úplne sama. Vďaka tomu si môžete byť istí pôvodom mäsa, ako aj všetkých výrobkov. Zaujímavosťou je, že táto rodinná firma nachádzajúca sa v malebnej dedinke Kráľovej nad Váhom, má vlastný chov hydiny a mangalíc. Pozrite o paštétach si VIAC.

 

Jedinečné včelárstvo rodiny Grgulovcov

Tradičný slovenský med, množstvo druhov a príchutí, krásne balenia aj macko pre deti, či klasická medovina - to všetko nájdete medzi výrobkami CERA MEL rodiny Grgulovcov. Manželia Zdenka a Dušan žijú už takmer 10 rokov v dedinke Choč pri Zlatých Moravciach spolu so včelami zo 75 úľov. Okrem ekologickej produkcie medu ponúkajú Grgulovci aj krásne balenia, ich výrobky tak nielen chutia, ale sú aj vhodným darčekom. O produktoch včelárov Grgulovcov sa dozviete viac TU.

 

Šťastné sliepočky z Rovinky znášajú krásne vajíčka

Čerstvé a vysoko kvalitné slepačie vajíčka ponúka slovenská bio Farma Rovinka pri Bratislave. Jej produkty sú výsledkom ekologického poľnohospodárstva. Sliepočky sa môžu voľne pohybovať na trávnatej ploche, majú stály prísun chutnej potravy a čerstvej vody. Zber ich vajíčok sa nesie v duchu tradície starých mám.  Zbierajú sa ručne v klasických znáškových drevených hniezdach dva až trikrát denne. Prečítajte si viac o vajíčkach z Rovinky TU.

 

Pri každom zrnku maku si pani Čechovičová s láskou spomenie na svoju mamu

Pani Gabriela Čechovičová už 20 rokov v dedinke Jarná neďaleko Cífera pestuje mak a zásobuje ním širokú verejnosť Slovenska. Tento kvalitný mak ručne zbiera, perie a suší. Ako sama hovorí, pri svojej práci sa riadi zásadou, že s makom zaobchádza tak, ako ju to naučila jej mama, aby bol taký, ako keď ho urobila ona. Mak z Jarnej vám viac prezentujeme TU.

 

Spoznajte, ako vonia pravý repkový olej z Gadera

Pri Gaderskom oleji vás čaká krásne prekvapenie, a to nielen jeho lahodná jemná chuť, ale predovšetkým úžasná vôňa hneď po zohriatí. Takéto niečo pri konvenčnom oleji nezažijete. Konečne tak budete vediet, ako vlastne krásne vonia pravý repkový olej. Viac o družstve Gader a jeho produktoch sa dočítate TU.

 

Domáce zdravé džemy z ovocia z vlastných sadov od známych pekárov zo Šenkvíc

Zárukou kvality lahodných džemov z Framipeku je to, že používajú ovocie, ktoré si sami dopestujú vo vlastných sadoch. Sú preto nielen mimoriadne lahodné, jemné, ale hlavne zdravé, bez chemických prísad. Ideálne pre deti aj všetkých milovníkov kvalitných džemov aj gazdinky, ktoré radi doma pečú. Zo širokej palety druhov zdravých džemov zo sadov šenkvického Framipeku si určite si vyberiete TU.

Súvisiace výrobky

Cena: 2,99€
Cena: 5,85€
Cena: 3,42€
Cena: 4,98€
Cena: 4,44€
Cena: 2,59€