Výnimočné chute a vône slovenských sadov a vinohradov

Slnko a čerstvý vzduch v pohári prinášajú skvelí slovenskí vinohradníci a sadovníci. Pri ich nápojoch si môžeme byť istí kvalitou, skúsenosťami, každodenným úsilím a hlavne láskou, ktorú vkladajú do každej kvapky svojich produktov.

 

Spomienky na starých rodičov vám pripomenie pán Mrázik s tradičným „ríbezlákom“ z Devína

Mnohí z nás si iste spomenú na svoje detstvo pri zmienke o klasickom ríbezľovom víne. Celá chalupa voňala, keď ho naši dedkovia vyrábali a hlavne vtedy, keď ho po večeroch v rodinnom kruhu otvorili a popíjali. Pán Augustín Mrázik sa už dlhé roky snaží tieto spomienky oživiť výrobou devínskeho ríbezláku - tradičného lokálneho ríbezľového vína vyrobeného z červených a čiernych ríbezlí. Prechádzku vínom pána Mrázika nájdete TU.

 

Klenoty slovenského vinohradníctva spod hradu Modrý Kameň

Vinári z Movina kladú dôraz na zachovanie tradičných odrodových vlastností jednotlivých ponúkaných vín. Vo vínach sa krátkym archivovaním naplno rozvinie odrodový charakter a široká plejáda chuťových a aromatických tónov. Vyberte sa s nami na vínnu cestu Movina do Veľkého Krtíša.  

 

Zdravie v pohári – jedinečné šťavy z Južných sadov

Z malebnej obce Kravany nad Dunajom s bohatou históriou vám prinášame jedinečné 100% jablčné šťavy, v ktorých krásne cítiť silu slnka južného Slovenska. Pri šťavách z Južných sadov sa môžete tešiť na skvelú chuť a krásnu vôňu. Vyberte si zo štiav z Južných sadov TU.

 

Slovenský jablčný cider s rodokmeňom zo Štiavnických Baní

Príjemné osvieženie prináša slovenský jablčný  "SIGELSBERG CIDER" vyrábaný na základe rodinnej tradície zo Štiavnických Baní. Tento cider je charakteristický výraznou chuťou a vôňou po jablkách, krásnou zlatou farbou a bohatým obsahom významných prírodných látok. Neváhajte a ochutnajte s nami tento mimoriadne osviežujúci nápoj plný slnka a vitamínov. Viac o výrobe Sigelsberg cideru sa dozviete TU.